تبلیغات
یا ابا صالح المهدی ادرکنی

یا ابا صالح المهدی ادرکنی
شاید این جمعه بیاید شاید....
نویسندگان
نظر سنجی
ختم صلوات برای سلامتی وتعجیل در ظهور امام زمان


صفحات جانبی
بسم الله الرحمن الرحیم

حدود یک سال و نیم  پیش در سایتهای خبری اینترنتی با  مطلبی شگفت آور و تکان دهنده روبرو شدم  مبنی بر اینکه :

دانشمندان علم Biotechnology یک شرکت کانادایی – استرالیایی  به نام BioGenica موفق به خلق (!!!) موجودی زنده و ترکیبی شبیه به جنین انسان به نام "GENPET" شده اند ، این خبر در آن برهه سرو صدای نسبتا زیادی در رسانه ی سایبری به پا کرد و حتی چند خبر گزاری نسبتا معروف اینترنتی  هم به آن دامن زدند .اما جالب اینجاست که اخیرا نیز این خبردوباره بر سر زبان ها افتاده و به قولی  بازار "جن پت " گرم شده است.

موجودی که:

1- به کمک علم مهندسی ژنتیک با ترکیب DNA های خرگوش، فسفر ستاره دریایی، شامپانزه ، عنکبوت و خوک خلق شده است .

3 -  قد آن حدود 20 سانتیمتر و قطرش 7 سانتیمتر است و جثه اش از این بزرگتر نمی‌شود.

4 -  مانند دیگر حیوانات روح دارد و دارای خون، عضله و استخوان است. اگر قسمتی از بدن آن بریده شودخونریزی می‌كند ، در طول دوره حیاتش موهای سرش اندکی رشد کرده و در صورت عدم مراقبت خواهد مرد.

GENPET

5 –  در مدلهای گوناگون و برای  سلیقه های مختلف  طراحی شده است:

جن پت قرمز که اندکی چالاک تر و تحرکاتش زیاد است( Genpet Red - Athletic and energetic )

جن پت نانجی که حادثه جو و کنجکاو است (GenpetOrange- Adventurous, confident and curious)

جن پت زرد  که بازیگوش و سرگرم کننده است (GenpetYellow- Playful and fun)

جن پت سبز که آرام و نسبتا با وقار است (Genpet Green -Helpful, harmonious and peaceful)

جن پت آبی که به آرامی اصواتی را تولید می کند (Genpet Blue Communicative and serene)

جن پت بنفش که حالتی روحانی و خیالی دارد ((Genpet Violet- Imaginative and spiritual

6 -  کاملاً درد را احساس می‌کند و لیکن نمی تواند اصوات بلند تولید کند.

7 -  در بسته بندی های پلاستیکی مطابق شکل نگه داری شده و آماده عرضه در اسباب بازی فروشی ها است.

8 -  بسته‌بندی آن دارای نمایشگر ضربان قلب و نمایشگر علائم حیاتی و همچنین لوله تغذیه است که لوله تغذیه Genpet تا قبل از فروش در مغازه استفاده می شود.

 9-  پس از خروج از جعبه با یک شوک الکتریکی  ظرف 20 دقیقه بیدار شده ، چشم‌هایش را باز می‌کند و جالبتر اینکه می تواند صاحب خود را بشناسد.

10 – با توجه به دمای محیط و میزان رسیدگی به آن ازیک تا سه سال عمر می کند.

پیش زمینه فکری ام در باره مسئله شبیه سازی موجودات و از سویی دیگر موضوع عجیب، تکان دهنده و البته باور نکردنی و خیالی جن پت سبب شد  تا  بلافاصله با برخی از دوستانم که در زمینه های گوناگون  پزشکی متخصص بودند تماس بگیرم .

و ابته نتیجه نیز همان بود که می پنداشتم  و یک جستجوی ساده در سایت های لاتین و در سایت شرکت مذکور www.genpets.com   آشکار کرد  که این دروغی بیش نیست.

 البته جن پت به عنوان یک عروسک دست ساز و الکترونیکی  وجود حقیقی داشت اما جاندار بودن آن ملعبه ای بیش نبود که در پشت پرده حکایت از یک فتنه داشت .

آنچه در زیر می خوانید ترجمه ویکی پدیا در باره جن پت است:

Genpet اثر هنری مجسمه ساز و برنامه نویسی بنام Adam Brandejs اهل کانادا است كه از لاتكس و پلاستیك ساخته شده ، كاملاً دست  ساز بوده و اعمالی همچون نفس كشیدن و تكان خوردن و غیره بوسیله تكنیكهای رباتیك درون آن شبیه سازی شده است ...

http://en.wikipedia.org/wiki/Genpet

اما نکته بسیار مهمی که نباید از نظر دور بماند این است که هر از چند گاهی ظهور و بروز شایعاتی از این دست در پشت پرده  مسئله دیگری را پیگیری می کند  .

دقیقا پیش از حمله آمریکا به عراق نیز خبری مبنی بر عکس گرفتن یک سیاح از جنی در غار شایع شد  که به طرز عجیبی در کشورهای عربی علی الخصوص کشورهای حاشیه خلیج  پخش شده و متاسفانه علاوه بر سایتهای اینترنتی ، روزنامه های داخلی نیز به آن دامن زدند ودر این همین اثنی بود که آمریکا و انگلیس وارد منطقه شدند.

در خاطرات سلیوان آخرین سفیر امریکا در ایران آمده است:

"در جلسات مشترک، سفرای کشورهای منطقه همیشه به بحث در مورد شایعات و توهمات مشغول بودند، بجز سفیر اسراییل!!!"

 کما اینکه در ماجرای جن پت نیز خبر گزاری هایی نظیر عصر ایران و برنا نیوز و ... هم کار گزاران بی جیره مواجب طراحان و دست اندر کاران پشت پرده این مزخرفات گشتند.

http://www.asriran.com/fa/pages/?cid=11631

http://www.bornanews.ir/Nsite/FullStory/?Id=159683

اما نکته ای مهم :

 در دنیای امروز که افکار عمومی شدیدا با مسئله شبیه سازی انسان مخالف است ، جن پت که به صورت عروسک در دست کودکان و نوجوانان  قرارگرفته است طرحی برای آماده سازی ذهن مردم جهان در سالهای بعد (که همان کودکان و نوجوانان بزرگ شده اند) برای پذیرش شبیه سازی انسان نبود ؟

مگر 10 تا 15 سال قبل از حادثه یازده سپتامبر(معروف به 9/11) در کارتونها و انیمیشن ها ، کودکان  به صورت ناخود آگاه (Subliminal Message) هدف  تیر غیب طراحان این حادثه دروغین قرار نگرفتند؟ (استفاده مکرر از اعداد 11 و 9 در کنار هم و مرتبط کردن آن با  برج های دو قلوی تجارت جهانی) و یک دهه بعد هنگامی که همان کودکان و نوجوانان بزرگ شده بودند بی آنکه بدانند آماده و پذیرای این اتفاق بودند.

به عبارتی بهتر آنچه را که سالها پیش کاشته بودند ، برداشت کردند .

در اینجا یک سوال مطرح می شود و آن اینکه : آیا نمی توان با بررسی شایعات و عملکرد کنونی رسانه هایشان (کشت امسال) خیلی زودتر از محصولشان با خبر گشت؟

لذا  بدین جهت است که تاکید بیش از حد به مسئله جن و جن گیری و جادوگری درانیمیشن ها ،بازیهای رایانه ای ، فیلم ها و سریالهای جدید حکایت از توطئه ای مخوف دارد .

 در آخرین فیلم با این مضمون کهparanormal activity" "  نام دارد گفته شد این فیلم مستندی واقعی در باره زوج جوانی است که حرکات و اتفاقات عجیبی در خانه شان رخ می دهد (حضور اجنه و شیاطین در خانه شان ) و این دو تصمیم می گیرند زمانی که خواب هستند با کار گذاشتن دوربین این اتفاقات را فیلم برداری کنند در نهایت "جن" در جسم کاراکتر زن حلول کرده وسبب می شود وی زوج خود را به قتل برساند  و این در حالی است که دوربین ها  این اتفاقات به ظاهر واقعی را ضبط نموده اند  پس ازمدتی فیلم ها بدست پلیس می افتد و از روی آن مستند paranormal activity به عنوان ترسناک ترین فیلم سال ساخته می شود ، فیلمی که در اکران ابتدایی آن دو نفر در سالن سینما دچار حمله قلبی می شوند!!!

در جای جای این فیلم سخن از این است که هیچ راه فراری برای در امان ماندن از دست شیاطین و اجنه  به جز پناه بردن به خود آنها وجود ندارد  و حتی در یک سکانس ازآن ، وقتی یک جنگیر مرد با کاراکتر زن برای حل مشکلشان صحبت می کند علنا به وی متذکر می شود که امکان ندارد بتوانی از دست آن (جن) فرار کنی .

فراموش نکنیم که Genpet نیز دقیقا واژه jinnpet به معنی جن دست آموز یا جن خانگی  را در ذهن  تداعی می کرد و تکرار مجدد خبر آن را باید در همین راستا قلمداد نمود البته ماجرا آنجا جالب  می شود که  "" blue jinn  یا همان "جن آبی" هفتمین راز از 13 راز اصلی  فراماسونها باشد .

چرا در اکثر فیلم ها و انیمیشن ها هیولا ها و شیاطین به رنگ آبی دیده می شوند(مثلا انیمیشن monsters  theوغیره )

جن آبی

القا این مطلب که که شیاطین و جنیان نیرویی  عظیم دارند  و این موضوع که  انسان در مقابل آنها همچون کودکی دست و پا بسته است با چه هدفی صورت می گیرد؟

چرا در اکثر این فیلم ها حتی در صورت پیروزی کاراکتر انسان بر شیاطین به هیچ وجه آنها از بین نرفته بلکه بلا فاصله در شخص دیگری حلول می کنند.

BLUE GINN

 توضیح عکس: به تک چشم بر پیشانی جن آبی دقت کنید

 چه دلیلی دارد پس از ساخت فیلم های مکرر در این زمینه نهایتا کار به جایی بکشد که فیلمی (paranormal activity    ) تحت عنوان مستند واقعی  روانه بازار پر مخاطب رسانه گردد.

اینهمه تاکید بر مسئله جادو گری و جن و جن گیری و ساخت فیلم های گوناگون با این موضوع (هری پاتر ،جن گیر 1،2،3 کنستانتین و ...) خصوصا در دهه اخیر، دهه ای که موسوم به Satanic Decade  (دهه شیطان) است ذهن مخاطبان را برای چه موضوعی آماده می کند؟

BLUE JINN

توضیح عکس: Jinn = DEMON

متاسفانه اخیرا بازار ساخت فیلم هایی با این موضوع در کشور خودمان هم داغ شده است!!!

گفتنی است نگارنده متن به سبب برخی ملاحضات فعلا  توضیحات بیشتر در این زمینه را به صلاح نمی داند ومطالعات بیشتر در این زمینه  را به خوانندگان گرامی محول میکند لیکن خواهان  توجه و هشیاری  بیش از پیش شما عزیزان  در باره  این موضوع  است . ان شا ا... در آینده نزدیک راجع به رازهای فراماسونری منجمله مهمترین راز آنها یعنی  "جن آبی " بیشتر سخن خواهیم راند .

به امید ظهور که صد البته نزدیک است.

علی اکبر رائفی پور porsman @yahoo.com
طبقه بندی: مذهبی، مهدویت، اخبار روز دنیا، اجتماعی،
[ جمعه 9 اردیبهشت 1390 ] [ 01:01 ق.ظ ] [ منتظر ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
center> گفتمان دینی دات نت
جعبه حدیث

امکانات وب

log

مترجم سایت

مترجم سایت